O zespole zdań kilka

Malwina LewińskaThe Gospel Time to profesjonalny zespół muzyczny działający na rynku od 2007 roku, nieustanne zarażając ogromną pasją oraz wielką energią i mocą muzyki gospel. Wyróżniamy się otwartym podejściem do muzyki oraz potrzebą dzielenia się swoją radością z wielbienia Boga z innymi ludźmi, nie tylko w kościele. Za cel postawiliśmy sobie propagowanie muzyki gospel nie tylko na koncertach dla wybranej publiczności, ale też w mediach i programach rozrywkowych.

 

Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce chórów gospel, który postanowił otworzyć się na publiczność programów typu talent show. Na koncie mamy świetnie przyjęty występ w półfinale Must Be The Music- Tylko Muzyka na antenie Polsatu oraz w programie Mam Talent. Dodatkowo na naszym koncie mamy występy w Dzień Dobry TVN, Dobry wieczór, Strefa miejska, Maksymalnie kulturalnie na antenie TVP Łódź oraz TV TOYA. Grupa wystąpiła również w wielu audycjach radiowych m.in. w radiu Eska, Żak, Planeta, Wawa.

 

malwinaZespół ma niezwykłe szczęście do pozytywnych i zaangażowanych muzyków. Konsultacji w emisji głosu udzielają nam profesjonalni nauczyciele śpiewu: Marta Wilk, Bartek Caboń oraz Alicja Szeligowska, którzy wraz z dyrygentkami pomagają chórzystom osiągnąć charakterystyczne gospelowe brzmienie. Współpracujemy z zespołem FREEKS, Martą Sobczak (pianino), Michałem Karkusińskim (pianino), Nelą Kuźmińską (skrzypce), Magdaleną Błaszczyk (skrzypce) oraz Piotrem Szeligowskim (gitara).
 
Zespół z wyjątkową pasją i zaangażowaniem uczestniczy w wielu warsztatach na terenie kraju prowadzonych m.in. przez Briana Fentressa z USA, Natalie Philips i Petera Francisa z Londynu, Wandę Reese, Carmę Reese z USA, Solomona Facey’a z Anglii oraz Petera Steinvinga z Danii. Wokaliści doskonalą również swój głos w oparciu o nowoczesną technikę Speech Level Singing.
 
Chcemy komunikować światu, że muzyka gospel to nie tylko modlitwa: to szczęście, taniec, zabawa i niesamowita energia, która niesie za sobą tłumy!.
 
W naszym repertuarze znajdują się utwory zarówno w jęz. polskim jak i angielskim. W ofercie posiadamy:

  • Standardy muzyki gospel w naszych aranżacjach
  • Popularne utwory muzyki rozrywkowej
  • Kolędy gospel w okresie świątecznym
  • Oprawa Mszy Św., ślubów oraz innych uroczystości