Mamy zaszczyt zaprezentować nową, całkowicie przebudowaną stronę naszego chóru. Strona posiada wiele nowych i ciekawych funkcji, zapraszamy do przeglądania jej zawartości. Poniżej kilka słów o tym, co możecie u nas znaleźć.


Nowa Strona Wcześniej jednak chcielibyśmy podziękować Panu Sebastianowi Glapińskiemu (platinstudio.com), który pozwolił nam wykorzystać swoje piękne zdjęcia z naszego koncertu charytatywnego w Teatrze Muzycznym. Niewątpliwie bez tych zdjęć, nasza witryna wiele by straciła.
Strona została w dużej mierze zintegrowana z portalem społecznościowym facebook. Od teraz możecie przeglądać najnowsze wpisy z naszego profilu na stronie głównej (w wersji skróconej). Możecie polubić/udostępnić każdy artykuł i wydarzenie. Odświeżyliśmy również sekcję Video. Jest ona o wiele bardziej czytelna i przejrzysta. Koncerty i wydarzenia również zostały przebudowane. Obecnie przy każdym wydarzeniu, oprócz podstawowych informacji na temat koncertu, znajduje się mała mapka z lokalizacją. Galeria też zmieniła swoją funkcjonalność. Od dzisiaj jest w pełni zintegrowana z facebookiem i wszystkie albumy udostępnione na naszym profilu, są również widoczne u nas na stronie.

To tylko kilka ciekawostek w skrócie. Z biegiem czasu będziemy dodawać nową zawartość i treść, więc powracajcie tutaj często ! 🙂